Mé služby

Investiční poradenstvíIndividuální konzultace investic a finanční gramotnosti

Každý z nás nějak začínal, neměl žádnou potuchu, jak věci kolem něj fungují atd., což ho dělá extrémně zranitelného vůči všem typům šmejdů, kteří se na trhu vyskytují.

To, co Vám v rámci této služby nabízím, je možnost nahlédnout za oponu finančnictví. Možnost pochopit, jak fungují jednotlivé produkty, v čem jsou jejich výhody a nevýhody, a to pokud možno co nejindividuálněji tak, abyste pochopili ty produkty, které sami využíváte a sami zjistili k čemu jsou dobré, jestli je potřebujete a jestli Vás posouvají blíž k Vašim cílům a nebo Vás spíše vzdalují. Můžeme probrat i Vaši současnou situaci a situaci, do které se chcete posunout a můžeme se pobavit o tom, jak by se tam dalo dostat a to nejen skrz investiční produkty.

Cílem není Vám cokoliv prodat, ale naučit Vás základům finanční gramotnosti a pomoci Vám dostat se do Vámi vysněné finanční situace, ať to stojí, co to stojí.

Chci se potkat!

Investiční poradenstvíSestavení individuálního portfolia na míru – investiční poradenství

Rádi byste se zajistili na stáří? Našetřili peníze jako základ pro bydlení? Zafinancovali dětem dobrou školu? A nebo byste jen rádi uložili přebytečné prostředky, tak aby neztrácely na hodnotě? Všechny tyto cíle jsou od sebe navzájem odlišné a nevyplatí se řešit je všechny jedním a tím samým produktem. Stejně tak se budou produkty lišit, pokud budete investovat jednorázově a nebo pravidelně.

Chcete sestavit portfolio tak, aby pro Vás bylo co nejvýnosnější, ale zároveň co nejméně kolísalo? Pak je investiční poradenství pro Vás to pravé.

Chci sestavit své portfolio!

DinersFérová kreditní karta Diners Club

Různé spotřebitelské úvěry a podobné půjčky sice bytostně nesnáším, ale tuto kartu jsem si sám hodně oblíbil a využívám jí primárně jako platební nástroj a případnou finanční rezervu. A to hlavně díky 55 bezúročným dnům a cash backu až 5%! Pokud by se Vám náhodou stalo, že byste přešvihli 55 dnů, tak nemusíte zoufat – karta má na trhu bezkonkurenční RPSN 8,66% p.a.! A kvalitní cestovní pojištění v ceně je potom už jen taková třešnička na dortu :-).

Pokud jste zvyklí dělit úvěry na špatné a ty dobré, tak věřte, že tato karta může patřit mezi ty dobré, pokud se využívá rozumně :-).

Chci kartu i pro sebe!

Vzdělávání a tréninkVzdělávání v oblasti portfolio managementu a investic

Jste finanční poradce (a nebo se v této oblasti chcete více vzdělat) a moc se nevyznáte v oblasti investic? Mám pro Vás velice jednoduché řešení, které Vás seznámí se základními pojmy a principy, jak stavět portfolio klientů a hlavně, jak se rychle zorientovat v obrovské džungli investičních nástrojů, které mají klienti k dispozici.

Zkušenějším poradcům mohu nabídnout své zkušenosti s analýzou jednotlivých podílových fondů a dalších nástrojů, a jejich zakomponování do portfolia.

Chci vzdělání pro sebe a své kolegy!