Férová kreditní karta Diners Club

Kreditní karta Diners Club Pure+

Tento obrázek vystihuje snad všechny výhody, které kreditní karta Diners Club nabízí a vysvětluje, proč o ní mluvím jako o férové kreditní kartě – vše Vám řekne dopředu, nemá žádné skryté poplatky, po bezúročném období se dostáváte na nejnižší RPSN na trhu a ještě z každé platby můžete dostat až 5 % nazpět formou odměn.

Pojďme se tedy na kartu podívat o něco víc zblízka…

Kreditní karta Diners Club Pure+ je určena pro osoby, které mají čistý měsíční příjem 15 000 Kč a těmto lidem nabízí základní úvěrový limit 30 000 Kč, které může čerpat kdykoliv po aktivaci karty. Pro osoby s vyšším příjmem je standardní limit ve výši dvojnásobku čistého měsíčního výdělku!

Nicméně kreditní kartu Vám dnes nabídne kde kdo,… v čem je tedy karta Diners Club Pure+ jiná?

 • 55 dní bezúročné období – tzn. pokud peníze, které jste vyčerpali vrátíte do 55 dní, tak neplatíte vůbec nic navíc!
 • Bezkonkurenční RPSN – 8,66% p.a. – např. tolik oblíbená Citi Gold kreditní karta měla RPSN v době psaní této stránky (30.5.2016) RPSN okolo 25% p.a. a běžní Citi Life přes 30% p.a.!
 • Cestovní pojištění pro Vás i pro celou Vaši partu – vy jako držitel karty jste pojištěn, pokud uděláte jakoukoliv transakci v posledních 60ti dnech, pokud chcete pojistit i celou partu, která jede s Vámi, tak stačí zakoupit cokoliv, co se týká Vaší cesty – např. letenky, ubytování atd. a nezáleží na tom, jestli s Vámi jede rodina a nebo kamarádi!
 • Není vidět v registrech – Diners karty se nepropisují do registrů a tím pádem Vás nijak neomezují při žádosti o hypotéku nebo další úvěry!
 • Až 5 % nazpět formou odměn – tato karta Vám sice nebude vracet 2% na Váš penzijní účet ani další podobné nesmysly, ale můžete si vybrat z obrovské nabídky benefitů, poukazů a luxusního zboží, které můžete buď využít pro zpříjemnění svého života a nebo je obratem prodat a získat část peněz úplně nazpět! S kreditní kartou Diners Club Pure+ navíc automaticky získáváte body 2x rychleji než ostatní a to bez jakéhokoliv dalšího poplatku!
 • Filmové předpremiéry – pokud máte to štěstí a bydlíte v Praze a okolí, tak Vám Diners nabízí další super benefit a to možnost vidět několik filmových trháků ročně v kině, a to dříve než ostatní!
 • Další soutěže – několikrát do roka máte možnost vyhrát zajímavé ceny jenom tím, že svou kartu zaregistrujete do soutěže a případně uděláte pár transakcí!

Diners Club Pure+ kreditní karta

Co byste měli o kreditní kartě Diners Club Pure+ dále vědět?

 • Pokud byste kartu objednávali sami, tak je roční poplatek 1490 Kč, pokud si však o kartu zažádáte přes mě, tak ji získáte s ročním poplatkem jen 990 Kč (napořád!).
 • V rámci tohoto poplatku máte již všechny další služby (cestovní pojištění atd.)
 • Pokud by se Vám nechtělo poplatek hradit, tak stačí udělat kartou roční obrat cca 53 000 Kč (390 bodů po 135 Kč/bod)
 • Karta je určena primárně pro platby u obchodníků a nebo na internetu, ale můžete s ní i vybrat! ‚ Výběr hotovosti z bankomatů v ČR i v zahraničí Vás bude stát 2% + 39 CZK, případně máte možnost si za 2% z částky poslat peníze přímo na účet.
 • Minimální splátka jistiny je 3% (min. 250 Kč) – tzn. pokud vyčerpáte např. 10 000 Kč, tak za měsíc musíte zaplatit minimálně 300 Kč.

CHCI DINERS CLUB PURE+ KARTU PRO SEBE!

Vaše názory a komentáře